Su Yalıtımı Fatih

Su Yalıtımı Fatih

Su Yalıtımı Fatih

Yapı yada diğer malzemelerin su ve yağmurdan korunarak, küf, nem ve leke oluşumunu önlemeye yönelik yapılan izolasyon işlemine su yalıtımı denir. Bina ve yaşam alanlarımızı koruyup, korozyona uğramasını engeller. Daha konforlu ve daha sağlıklı bir yasam alanı sunar. Yapıların ve kullanıldığı diğer tüm ürünlerin ömrünü uzatır. Yani birçok açıdan avantaj elde edilmesini sağlar. Yapılara sonradan eklenebildiği gibi, inşaat halinde iken de uygulanan yöntemle, binaların değerini ve konforunu artırmaya da etkili olur. Su yalıtımı birçok yöntem ve malzemeyle yapılabilir. Su izolasyonu, yapı ürünlerini sudan ve nemden koruyarak, bakteri ve küf oluşumunu engeller, sızdırmaların önüne geçer. Su Yalıtımı Fatih firmamızda bu uygulamada kaliteli malzeme ve işçilik ile yapılarınıza değer katar.

Su Yalıtımı işleminde kullanılan çok sayıda yöntem ve malzeme vardır. Bu uygulamaların başında Bitüm membranlar gelmektedir. En başta bitüm ve sürme yöntemlerinin geldiği uygulamaları, püskürtme ve sürme yöntemi takip eder. Yağmurdan en çok etkilenen teraslar su yalıtımının en çok uygulandığı yerlerin başında gelir. Binaların temellerine, su kanallarının geçtiği yerlere uygulanarak, beton zemine su geçmesini engeller. Banyo ve ıslak zeminler de yaşam alanlarımızın su ile en çok temas eden bölgeleridir ve su izolasyonuna en çok ihtiyaç duyulan bölgedir. Ayrıca bina perde duvarları da izole edilerek, özellikle bodrum katların, sızıntı ve nemden korunması sağlanır. Biz Su Yalıtımı Fatih olarak, su yalıtımında önde gelen firmalar arasında olup, işini ustalıkla yapan ve müşterilerine güven aşılayan ekibimiz ile bu işi layıkıyla yapıyoruz.

Küf, nem, kötü koku ve siyah lekelerin önüne geçip sağlıklı ve konforlu yaşam alanları hedefleyen Su Yalıtımı Fatih sektörde en kaliteli su izolasyon işlemlerini yapmaya yıllardır devam ediyor. Sizde yapılarınızın ömrünü uzatmaya yardımcı olun.  Binaların ortalama ömürlerini uzatarak, erkenden yıpranıp yıkılmasının önüne geçer, böylece ekonomiye de katkıda bulunmuş olursunuz. Deprem bölgelerinde de bina sağlamlığını arttırıp, korozyona uğramasını engeller, her hangi bir deprem meydana geldiğinde, yıkılma olasılığını bir hayli düşürmüş olursunuz. Uygun fiyatlar ve kaliteli uygulamalar için bizimle iletişime geçin.