Su Yalıtımı Tuzla

Su Yalıtımı Tuzla

Su Yalıtımı Tuzla

Toprağın inşa edildiği zeminden başlayarak kar, yağmur ve toprağın nemi olmak üzere birçok yönden yapılara zarar verebilen suyun bu zararlarını en aza indirmek ve yok etmek amacıyla geliştirilmiş çözüm Isonem su yalıtımı Tuzla ve diğer hizmet bölgelerinde uygulanmaktadır. Burada önemli olan noktalar arasında su yalıtımı hizmeti yapacak olan tercih edilen firma önem arz etmektedir. Bu konuda son derece kaliteli bir hizmet sunma amacında ilerleyen firmamız müşterilerimizin memnuniyetine kavuşma hedefi ile çalışmalarını sürdürmektedir. Yaşam alanlarınızın güvenliği ve konforu için olması gereken su yalıtımı izolasyonu hizmeti sunulmaktadır. Uzman ekip kadromuz, profesyonel hizmet sunumu ve gelişmiş teknoloji ürünleri ile çalışmalar gerçekleştirilmektedir.

Binalara suyun girmesi, yapı içerisine sızarak zamanla zarar vermesi engellenmektedir. Bu durumda önemli olan kilit nokta ise suyun yapı içerisine sızabileceği noktaları tespit etmek ve bu tespitlere göre su yalıtımı izolasyonu uygulamaktadır. Bu tespitlere uygun olarak belirlenmiş olan balkonlar, teraslar ve eğimli çatılar, toprak ile temas halinde bulunan duvarlar, zemine oturan döşemeler, temeller gibi noktalar su yalıtımı uygulanan noktaları oluşturmaktadır. Ayrıca Köster su yalıtımı Tuzla hizmetleri arasında su depoları, havuzlar ya da göletler de bulunmaktadır. Su yalıtımının bu bölgelere uygulanması suyun yapı içerisine sızmasını engellemektedir. Su sızıntılarının engellenerek yapıların korunması ile nem, rutubet ve zamanla zarar görmüş yapıların dayanıksız hale gelmesi gibi problemler engellenecektir.

Su Yalıtımında Kullanılan Malzemeler

Su yalıtımı izolasyonu kapsamında belirgin malzeme kategorisi mevcuttur. Genel olarak üç grupta ele alınan su yalıtımı malzemeleri; sürme esaslı malzemeler, su yalıtım örtüleri ve yapısal su yalıtım malzemeleri olmaktadır. Sürme esaslı su yalıtım malzemeleri; çimento esaslı, akrilik esaslı, bitüm esaslı ve poliüretan esaslı su yalıtım malzemelerinden oluşmaktadır. Su yalıtım örtüleri; bitümlü ve sentetik örtüler olarak kategoriye ayrılmaktadır. Bir diğer Isonem su yalıtımı Tuzla hizmeti içerisinde yer alan malzeme kategorisi olarak yapısal su yalıtım malzemeleri içerisinde de yapı kimyasalları ve derz malzemeleri yer almaktadır. Kullanım alanına göre belirlenen ve uygulanan bu malzemeler su geçirmezlik amacına yönelik ciddi bir avantaj sunmakta ve uzun yıllar konforlu bir yaşam sürdürülmesine olanak tanımaktadır.