Su Yalıtımı Eyüp

Su Yalıtımı Eyüp

Su Yalıtımı Eyüp

Su Yalıtımı yapıların erken yaşlanmasını önleyip uzun yıllar ayakta kalmasına yardımcı olan bir uygulamadır. Su ve yağmurdan zarar gören binalar, teraslar yada ıslak zeminler erkenden yıpranarak yenilenme ihtiyacı doğururlar.  Su Yalıtımı Eyüp bina ve diğer yapıların suyun etkisinden korunarak, yapılan izolasyon ile ömrünü uzatmaya yardımcı olur. Koku, küf, leke ve nem oluşumu sağlıksız ve güvensiz ortamlara neden okur. Suyun yarattığı bu kötü etkiler kaliteli malzeme ve güçlü işçilikle firmamız tarafından itinalı bir çalışma ile son bulur. Binalara yağmur, kar yada yer altı kanal sularından sızan suların verdiği hasar yıkama kadar yol açabilir. Taşıyıcı demirlerin paslanıp taşıma gücünü azaltır. Ayrıca beton kısmında çürüyüp çatlamasına neden olur.  Çatı katı ve teras evlerde de sızıntı ve damla su yalıtımı yoksa kaçınılmazdır.

Su Yalıtımı Eyüp yalıtımın uygulanacağı bölgeye göre en kaliteli malzemeler kullanarak, bina ve diğer yapıların zarar görmeden, hasarsız ve uzun ömürlü olmasını sağlar. Su yalıtımı nerelerde kullanılır diye soracak olursak, başta binaların duvarlarına, temel ve zemine oturan döşemelerine, banyo, mutfak, tuvalet gibi ıslak yüzeylere, çatı, teras ve balkonlar ile havuz ve su depolarını sayabiliriz. Bu bölgelerle uygulanan su geçirmez malzemeler ile yapılan işlemdir su yalıtımı. Birçok yöntem ve malzemeyle yapılabilir. Su Yalıtımı Eyüp, bina ve diğer yapıların suyun eskisinden korunarak konforlu, güvenli ve sağlıklı yaşam alanları hedefler.

Su yalıtımı yapılırken binaya ve uygulanacak alana göre malzeme ve yöntem kullanılır.

  • Su yalıtım örtüler
  • Bitümlü örtüler, polmer bitümlü örtüler, okside bitümlü örtüler.
  • Sentetik örtüler, PVC, TPO, EPDO,

2- Sürme esaslı malzemeler

  • Çimento esaslı malzemeler
  • Poliüretan esaslı malzemeler
  • Akrilik esaslı malzemeler
  • Bitüm esaslı malzemeler.

Korozyona uğramayan sağlam ve dayanıklı yapılarda ve yaşam alanlarında hayatınızı sürdürmek için mutlaka su yalıtımı yapıştırmalısınız. Özellikle yapı donatılarına su ve nem zarar vererek deprem bölgesinde ki binaların yıkım tehlikelerini artırmaktadır. Su Yalıtımı Eyüp ile iletişime geçin hem binalarınızı güvenli hale getirin, hem de sağlıklı ve konforlu yaşam alanları yaratın.