Su Yalıtımı Körfez

Su Yalıtımı Körfez

Su Yalıtımı Körfez

Yapıları uzun yıllar kullanabilmek için ve verimli hizmet alabilmek için bazı bakımların yapılması gerekir. Bu bakımlar sayesinde oluşabilecek sorunların önüne geçilmiş olunmaktadır. Su ve nem bir zaman sonra bulundukları yapıya zarar verebilmektedirler. Suyun oluşturduğu sorunlar kolay çözülebilecek şekilde değildir. Su veya nemin ahşap alanlara, metal, taş, tuğla gibi bulunduğu yerlere zarar vermesini önlemek için yalıtım uygulanması gerekmektedir. Bu uygulanan yalıtıma da su yalıtımı denmektedir. Köster Su yalıtımı Körfez olarak uzman personellerimizle birlikte siz değerli müşterilerimizin mağdur olmasını önlemek için istediğiniz her an yanınızdayız.

Yalıtımın yapılmadığı durumlarda suyun verdiği hasar yüzünden yapının özelliğini kaybetmesine, yapının dayanma süresinin kısalmasına ve yapının dayanma gücünde azalmaya yol açmaktadır. Su en ufak bir çatlaktan, delikten sızabilecek bir yapıda olduğundan dolayı eğer malzemeler doğal ahşap ise ahşabın çürümesine, sıvanın kabarmasına ve bu yüzden de dökülmesine, eğer metal ise paslanmasına sebep olarak yapının bozulmasına neden olmaktadır. Bu sorunlar bütün bir tesisat şeklinde olduğundan dolayı zincirleme olarak sorunlar büyümektedir. Aynı şekilde nem ve nemin olduğu ortamlarda da birçok sorun oluşmaktadır. Nemin olduğu yerlerde insanlar kokudan, görüntüden dolayı rahatsız olmaktadır. Uzun süre o şekilde ortamlarda bulunmak sağlık açısından da olumsuzluklara yani hastalıklara neden olmaktadır. Su yalıtımı yapıldığı zaman nem de önlenmiş olacaktır. Böylelikle insanlar kötü kokulara ve kötü görüntülere maruz kalmayacaktır. Köster Su yalıtımı Körfez olarak bölgemizdeki tüm müşterilerimize rahat, konforlu bir hayat sunmak için çalışmaktayız.

Artık her alanda yalıtıma ihtiyaç duyulmaktadır. Isonem Su yalıtımı sayesinde kullanım ömrü genelde 50 yıl olan yapıların uzun ömürlü olarak kullanılmasını sağlamış olursunuz. Yapılarda oluşan sorunlar ekonomik anlamda da zarar uğramanıza sebep olmaktadır. Ancak yalıtım yaptırmanız halinde ekonomik bir kaybın da önüne geçmiş olursunuz. Isonem Su yalıtımı Körfez olarak kuruluşumuzun ilk hedefi olan müşterilerimizi memnun etmek için, ekibimizle birlikte 7/24 çalışarak her konuda müşterilerimizi bilgilendirmekteyiz. Uzman personellerimiz işlerini çok kısa bir sürede hallettikleri için müşterilerimizin mağduriyeti de hemen ortadan kalkmaktadır.