Su Yalıtımı Bahçelievler

Su Yalıtımı Bahçelievler

                           Su Yalıtımı Bahçelievler

Günümüzde neredeyse su yalıtımsız yapı bulunmamaktadır. Fakat her su yalıtımı yapılan yapının paslanma oranları farklıdır. Firmamız uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz su yalıtımları döşeme işinde arayacağınız ilk adrestir. Su yalıtımı Bahçelievler hizmetimizde sizlere sunmuş olduğumuz yapı içi ve yapı dışı su yalıtımı hizmeti ile karşınızdayız. Su yalıtımı bulunan yapıların birçok alanda avantajı bulunur. Örneğin ekonomik alanda oldukça faydalıdır. Çünkü bir yapının ömrü ortalama 40 50 yıl arasıdır. Bu süre su yalıtımı yapılmamış ya da kalitesiz verimsiz malzemeler kullanarak yapılmış mülklerde maalesef ömrü kısaltır. 40 yıl yerine 15 hatta daha az zaman zarfı içerisinde yapıda sorunlar çıkmaya başlar. Bu da size mal kaybı olarak geri döner. Yalnızca mal kaybı olsa yine iyi! Maalesef ani yıkılan ve kontrolü yalıtım bakımı aksatılmış binalarda can kaybı da meydana gelebilir.

İnsanlar su yalıtımı yapılmamış ya da kötü malzemelerle yapılmış yapıları tercih etme olasılığı çok düşüktür. Daha çok uzun ömürlü ve su yalıtımı en iyi firmalar aracılığıyla yapılmış yapıları tercih etme olasılığı daha yüksektir. Su yalıtımı Bahçelievler hizmetimiz ile yapılarınıza hem içten hem de dıştan en iyi malzemeleri kullanarak su yalıtımı döşemekteyiz. Suyun insan hayatında yeri ve önemi büyüktür. Fakat yapılar için tehdit oluşturacak ve zarar verici bir düşman görevinde olan su, beton çatlamalarına, temel paslanmasına ve daha birçok zarar yol açabilir. Firmamızdan alacağınız yalıtım hizmetinde böyle bir olasılıkla karşılaşma riskiniz sıfırdır.

Yapısal ve yüzeysel olarak ikiye ayrılan Su yalıtımı Bahçelievler hizmetimizden bahsetmek isterim. Yapısal su yalıtımı işleminde genel olarak betonun kalitesini artırmak üzere kullanılır. dış yüzeye uygulanan derz malzemeleri, iç yüzeye ve betona uygulanan derz malzemeleri ile su yalıtımı aşamasını yapısal olarak tamamlarız. Yüzeysel su yalıtımında ise dış ortam ve yapı kabuğu arasında oluşturulan kalkan görevi üstelenen işlemler ile mümkün olur. Yüzeysel su yalıtımı hizmetimizde su geçirmez kaliteli, dayanıklı malzemeler kullanmaktayız. Su yalıtımı hizmeti bir bütün olarak yapıda bulunmalıdır. Firmamız yapınızı dıştan içe koruyucu yalıtım malzemeleri ile suya karşı korur.