Su Yalıtımı Bağcılar

Su Yalıtımı Bağcılar

Su Yalıtımı Bağcılar

Binalarınızın ve su hacmi olan yapılarınızın su izolasyonuna yaptırmak sandığınızdan çok daha önemlidir. Hem yapı sağlamlığı ve ömrünün uzatılması açısından, hem de sağlık ve konforunuz açısından su yalıtımı mutlak yapılması gereken çok önemli bir uygulamadır. Ortalama bir bina yaşı 40 ile 50 yıl arasında değişmektedir. Binaları en çok yıpratan şeylerin başında suların bina temellerinde ki metal, demir, beton gibi malzemelere zarar verip çürütmesi gelmektedir. Su Yalıtımı Bağcılar binalarınızın ömrünü uzatıp daha uzun yıllar ayakta kalmasını sağlar. Kaliteli işçilik ve garantili sağlam yalıtım malzemeleri ile her türlü su yalıtımı uygulamasını özenle yapıyoruz.

Su yalıtımının kullanıldığı alanlar ise oldukça fazladır.  Öncelikle binaların perde duvarları, zemindeki su borularının geçtiği kısımlar, banyo ve tuvalet ve mutfak gibi suyun geçişinin olduğu ıslak bölgeler, teras, balkon ve çatı katları ile su depoları, havuz ve yapay göletler su izolasyonunun sıklıkla uygulandığı yerlerdir. Her bölgede farklı malzeme ve yöntem uygulanır. Bu uygulamaların başında Bitüm membran ve püskürtme yöntemleri gelir. Su Yalıtımı Bağcılar olarak her alanda size en iyi hizmeti vermeyi ve mağduriyetinizi gidermeyi kendimize görev edinerek yıllardır varlığımızı sürdürüyoruz. Ustalıkla çalışan ekibimiz size sağlıklı ve güvenli yaşam alanları sunmak için gece gündüz çalışmaktadır.

Yağmur, kar yada atık sular yapılarınızda küf, nem ve leke oluşumu, kötü koku ile mantar oluşmasına neden olur. Buda hem sağlığınızı hem yaşam kalitenizi, hem de yapılarınızın ömrünü olumsuz etkiler. Su Yalıtımı Bağcılar yapmış olduğu su izolasyonu ile bu olumsuz etkileri ortadan kaldırarak daha güvenli ve daha sağlıklı bir yaşam alanı yaratmış olur. Suyun zararlı etkilerinden kurtulmak ve hayatınızı daha konforlu hale getirmek için mutlaka su yalıtımı yapıştırmalısınız. Deprem bölgelerinde de bina sağlamlığını arttırıp kendi üzerimize düşeni yaparak yıkımlara engel olabiliriz. Çünkü suyun bina temellerindeki beton ve demirleri çürütme etkisi, hasarların artıp sarsıntılara dayanıksız hale gelmesine neden olur. Sizde sağlıklı, konforlu ve güvenli bir ortam için mutlaka su yalıtımı yaptırmalısınız. Firmamız size en uygun fiyatlarla hizmet vermekten onur duyar.