Su Yalıtımı Şişli

Su Yalıtımı Şişli

Su Yalıtımı Şişli

Su yalıtımı hizmeti ile inşa edilen yapılar, binalar ya da yaşam alanlarının daha uzun ömürlü olması için yapı içerisine çeşitli şekillerde sızabilen sular engellenmektedir. Böylece su sızıntısı olmayarak, yapılar içerisine su ve nem etki edememektedir. Uzun yıllar dayanıklı ve nemlenme yaşamayan sağlıklı yaşam alanlarında su yalıtımı Şişli ve diğer hizmet bölgeleri sayesinde kavuşulmaktadır. Amaca yönelik olarak alınan hizmetin kaliteli olması ve istenilen amacın gerçekleşmesi, tercih edilen firmaya göre şekillenmektedir. Alanında öncü ve kalite standartlarında hizmet sunan bir firma olarak su yalıtımı hizmetini olması gereken halde sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye çıkartmak ve orada sabit tutabilmek adına yeniliklerden faydalanarak her zaman en iyi hizmeti sunmak prensiplerimizi oluşturmaktadır.

Su Yalıtımı Uygulama alanları Ve Kullanılan Malzemeler

Isonem Su yalıtımı hizmeti binalara su sızıntısı olmaması açısından uygulanmaktadır. Bu durumda binanın temeli ve çatı kısmı Isonem su yalıtımı Şişli hizmet alanı içerisinde başta gelmektedir. Buradan hareketle binanın temeli, cam, balkon ve teraslar, su depoları, banyo ve tuvaletler gibi ıslak hacimli alanlar su yalıtımı hizmetinin uygulandığı alanlara işaret etmektedir. Su yalıtımı çalışması için kullanılan malzemeler ise genel olarak üç bölümde ele alınmaktadır. Yapısal su yalıtım malzemeleri, su yalıtımı bitümlü ve sentetik örtüler, sürme amaçlı kullanılan su yalıtım malzemeleri olarak belirlenmektedir. Sentetik malzeme grubunda PVC, HDPE, TPO, CSPE, EPDM, TPO ve benzeri malzemeler kullanılırken; bitümlü örtü malzemeleri okside ve polimer örtüler olarak belirlenmektedir. Sürme esaslı yalıtım malzemelerinde ise çimento, akrilik, poliüretan ve bitüm yalıtımı malzemeleri kullanılmaktadır.

Su Yalıtımı Uygulamasının Faydaları

Su yalıtımı bahsettiğimiz üzere yapıların belirli bölgelerinden içeri sızabilen suların sızmasını engellemek amacıyla uygulanmaktadır. Bu durumda su sızıntısının metal, ahşap, beton ve benzeri yapılar içerisine sızması sonucu zamanla korozyona uğraması gerçekleşmektedir. Dolayısı ile bu durum binaların ömrünü kısaltmakta ve sağlıksız bir yaşam alanına sebep olmaktadır. Bu nedene Köster su yalıtımı Şişli ve diğer bölgelerde bu durumun önüne geçilmesi adına hizmet sunulmaktadır. Uzun yıllar ilk günkü gibi dayanıklı binalara sahip olmak ve bu süre zarfında nem ve benzeri sağlıksız yaşam alanlarının oluşmaması sağlanmaktadır.