Su Yalıtımı Güngören

Su Yalıtımı Güngören

Su Yalıtımı Güngören

Sağlıklı, konforlu ve uzun yıllar kullanıma dayanıklı binalara sahip olunabilmesi için yaşama yapılan bir yatırım olarak bilinen su yalıtımı izolasyonu, yaşam alanlarınızın başta su olmak üzere her türlü iç ve dış tehditlere karşı korunması için uygulanılan bir çalışma olmaktadır. Firmamız su yalıtımı Güngören hizmet bölgesi ile son derece kaliteli ve başarılı çalışmalar sergilemektedir. Uzmanlaşmış ekip kadrolarımız, ileri teknoloji ürünü ekipmanlarımız ile kalite standartları çerçevesinde hizmetlerin sunulması sağlanmaktadır. Temel prensiplerimiz arasında yenilikçi ve gelişmeye açık tarzımız ile maksimum seviyeye çıkartılmış müşteri memnuniyeti bulunmaktadır. Su yalıtımı izolasyonu, binaların içine sızarak yapılara zarar verecek bölümlere uygulanmaktadır.

Yeraltı su kaynaklarının olabilme ihtimaline yönelik yapıların temeline, kar veya yağmur sularının vereceği zararlara karşı çatı, teras veya cephelere, iç bölgede bulunan ıslak alanlar için banyo, tuvalet ve mutfaklara yapılabilmektedir. Bu bölgeleri suya ve neme karşı su yalıtımı Güngören hizmetimiz ile koruma altına alınması sonucu hem iç bölgeden hem de dış bölgeden oluşabilecek sızıntıların önüne geçilmektedir. Yaşam alanlarınızda nem ve dolayısı ile rutubet oluşumu, yapıların içerisinde bulunan kolonların ve kolon içerisindeki demirlerin zarar görmemesi ile dayanıklı kalabilmesi gibi avantajlar güvenli bir yaşam alanını oluşturmaktadır.

Su Yalıtımında Kullanılan Malzemeler

Su yalıtımı uygulaması için kullanılan malzemeler üç grupta ele alınmaktadır. İlk olarak yapısal su yalıtım malzemeleri bulunmaktadır. Yapısal su yalıtım malzemeleri de kendi içerisinde derz malzemeleri ve yapı kimyasalları olarak bölünmektedir. İkinci grupta yer alan su yalıtımı Güngören hizmet malzemeleri ise su yalıtım örtüleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Su yalıtım örtüleri de sentetik ve bitümlü örtüler olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Sürme esaslı malzemeler ise üçüncü ve son su yalıtım malzemeleri grubunu oluşturmaktadır. Sürme esaslı su yalıtım malzemeleri de çimento esaslı malzemeler, akrilik esaslı malzemeler, poliüretan esaslı malzemeler ve bitüm esaslı malzemeler olarak bilinmektedir.