Su Yalıtımı Beşiktaş

Su Yalıtımı Beşiktaş

Su Yalıtımı Beşiktaş

Yapıların uzun ömürlü bir kullanım imkânına sahip olması için gerekli olan sağlamlığa su yalıtımı izolasyonu ile erişmektedir. Bu konuda su yalıtımı hizmetinin alınması durumunda yapıların bulunduğu coğrafi konumu ilk olarak çalışma planı için incelenmesi gereken bir ayrıntı olmaktadır. Yani su yalıtımı Beşiktaş hizmet bölgesinde çalışmalarını sürdüren firmamız denize yakın bölgelerde bulunan yapıların daha fazla su yalıtımına ihtiyaç duyması açısından tuzlu suyun etkilerine karşı su yalıtımı izolasyonunu gerçekleştirmektedir. Öncelikle temel ve perde izolasyonu ile bina temellerinin tuzlu sudan etkilenmesi engellenmektedir. Bu durumda genel olarak ele alınan ve tuzlu su etkilerinin daha fazla dikkate alınarak mevcut alanlarda yaşayacak kişilerin güvenliği daha fazla ön plana çıkmaktadır.

Beşiktaş Su Yalıtımı Uygulama Alanları

Temel su yalıtımı, temel su izolasyonu, balkon su yalıtımı ve su izolasyonu, teras su yalıtımı ve su izolasyonu, asansör kuyusu su yalıtımı ve asansör kuyusu su izolasyonu, çatı su yalıtımı ve su izolasyonu, perde su yalıtımı ve su izolasyonu, su deposu su yalıtımı ve su izolasyonu, havuz su yalıtımı Beşiktaş hizmet bölgesi içerisinde yer alan uygulamalara örnek olarak müşterilerimize sunulmaktadır. Referansımızı müşterilerimizden almamız ve buna bağlı olarak kaliteli çalışmaların sergilenmesi temel prensiplerimiz arasında yer almaktadır. Müşterilerimizin istek ve taleplerine önem verilerek bu beklentilere olumlu dönüş yapılması, daha kaliteli çalımalar sergilenmesi açısından oldukça etkili bir çalışma prensibi olarak benimsenmektedir. Belirttiğimiz uygulama alanlarından da anlaşılacağı gibi yapıların iç ve dış tehditlere karşı korunması için belirlenen noktalara su yalıtımı uygulanmaktadır.

Su Yalıtımında Kullanılan Malzemeler

Su yalıtımı izolasyonu uygulanması için iki farklı yol izlenmektedir. Yapısal su yalıtımı ve yüzeysel su yalıtımı olmaktadır. Bu su yalıtımı uygulama yöntemleri için çimento esaslı, akrilik esaslı, poliüretan esaslı ve bitüm esaslı malzemeler, sürme esaslı su yalıtımı malzemelerini oluşturmaktadır. Yapı kimyasalları ve derz malzemeleri ise yapısal su yalıtımı Beşiktaş hizmeti malzemeleri olmaktadır. Ayrıca su yalıtımı örtüleri de kullanılan diğer malzeme grubunu oluşturmaktadır. Bitümlü örtüler ve sentetik örtüler olarak ikiye ayrılmaktadır. Bitümlü örtüler; okside bitümlü örtüler ve polimer bitümlü örtüler olarak ikiye ayrılmaktadır. PVC, EPDM, TPO, ECB ve ECO malzemeleri de sentetik bitümlü örtüleri oluşturmaktadır.