Su Yalıtımı Başakşehir

Su Yalıtımı Başakşehir

                   Su yalıtımı Başakşehir

Uzun Ömürlü Su Yalıtımı Bizim İşimiz. Günümüzde su yalıtımı konusunda iyi yerlere gelmiş ve adından sıklıkla bahsedilen tek firma olarak Su yalıtımı Başakşehir bayiliğimizle hizmet vermekteyiz. Gerek işimizi önemseyerek yapmamız gerekse attığımız her adımda mal sahibi ile sürekli iletişimde olmamız sayesinde, yaptığımız iş dalında en iyi olmayı başardık. Yapılarınız için su yalıtımı yaptırmanız önemli bir adımdır. Su yalıtımı yapıların su alan her yerinde uygulanması gereken bir yalıtım çeşididir. Firmamıza ulaştığınızda öncelikle suyun ilk değdiği ve temas ve ettiği yani dış taraftan yalıtım için projelendirme yaparız. Tabi ki topraktan gelen suyu da atlamamak ve beton altı su yalıtımına da önem vermekteyiz. Kullandığımız malzemeler verimli ve paslanmayacak özelliklerdedir. Bu yüzden bakımını sık sık yaptırmanıza gerek kalmadan uzun yıllar boyunca kullanmanız mümkün olur.

Temelde su yalıtımı aşamalarımız ise şu şekilde ilerler; Su yalıtımı Başakşehir olarak temelde su yalıtımı uygulamadan önce ekibimiz ile etüt çalışmalarımızı gerçekleştiririz. Daha sonra etüt çalışmalarına uygun olarak ve binadan daha büyük alanda yatay olarak grobeton dökerek üzerine su yalıtım katmanı uygularız. Temelde yaptığımız su yalıtım işleminden sonra bina yapımına başlanabilir. Temel çalışmalarından sonra bir kez daha suyun etki edeceği düşünülen düsey duvarlara da su yalıtımı uygulaması gerçekleştiririz. Gelelim çatı su yalıtım uygulama detaylarımıza. Çatıda gerçekleştireceğimiz su yalıtımının ısı yalıtımı ile uyumlu olması gerekir. Bu yüzden ikisi bir bütün oluşturacak şekilde düzenlemeler gerçekleştirerek su yalıtımını uygularız.

Su yalıtımı Başakşehir olarak kullandığımız su yalıtım malzemelerini en kaliteli ve en dayanıklı olanlarını seçerek işe başlarız. Kullanım alanımıza göre 3 ana başlığa ayırdığımız malzemeler ise; su yalıtım örtüleri, sürme esaslı malzemeler, yapısal su yalıtım malzemeleridir. Firmamız malzeme seçimi yaparken tüm detayları göz önünde bulundurur. Çünkü ortamdaki su basıncına, zeminin yapısına, yapıdan beklenen hareketlere, ürünün üzerine gelecek olası yüklere, mevsimsel hava koşullarına ve yapıdaki ayrıntılar her alanda farklılıklar göstererek birbirinden tamamen ayrıdır. Firmamız her türlü su yalıtım işi için ulaşabileceğiniz güvenilir firmalar arasında yer almaktadır.